Écoiffier dětská vanička na koupání panenky Nursery 789 oranžová od 165 Kč - Heureka.cz

Écoiffier dětská vanička na koupání panenky Nursery 789 oranžová

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Vanička Nursery na koupání panenky je dodávána s příslušenstvím 8 doplňků. K doplňkem dětské vaničky pro panenku patří láhev, ohřívač na láhev, pleny, mýdlo, hračka do vaničky - žlutá kachnička, teploměr do vody a nočník. Vanička má rozměry 32*21*10 cm. Je provedena v krásné oranžové barvě s růžovými doplňky. Je to krásná dětská vanička na koupání panenky, vhodná pro dívky již od 18 měsíců, které se rádi starají o svou panenku.

Francouzský výrobce dětských hraček Écoiffier má dlouholetou tradici ve výrobě dětských hraček. Hračky pro děti jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality. Hra s panenkou rozvíjí dětskou fantazii. Děti rádi předstírají že jejich panenka je opravdová. Krmí ji, koupi, uspávají. Žádná panenka se přece bez koupání neobejde.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.