MILLY MALLY Dětská sada pro panenky Elsa Prestige navy 48x42x35 cm

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Dětská sada pro panenky Elsa Prestige Milly Mally navy

I panenky potřebují být hýčkány jako opravdová miminka. Panenky nemusí spinkat pouze v kočárku, ale mohou mít i svou postýlku hned vedle své maminky/holčičky. V této postýlce bude každá panenka spát jako v bavlnce. Mít svou jídelní stoličku, postýlku a tašku na své potřeby, která se dá zavěsit přes kočárek anebo vzít přes rameno. Z jídelní židličky hravě vytvoříte houpačku pro panenky. To vše najdete v tomto setu.

Obsah sady:

Postýlka s měkkými lůžkovinami a síťkou. Rozměr 53 cm x 31 cm x 31,5 cmTašku přes rameno, do které uložíte příslušenství pro panenku. Velikost 24 cm x 10 cm x 17 cmPotah na postýlku - složte jej do pohodlného obalu a vezměte si jej s sebou, kamkoli budete chtít jít. Velikost 34 cm x 11 cm x 9 cmJídelní židlička 62cm x 42cm x 35cm. Houpačka 48 cm x 42 cm x 35 cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Sada je balena v kartonové krabici.Má certifikát CE.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.