SDS Peřinky do kočárku pro panenky Ovečka kostka Bavlna 27x40 25x20

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v BABY-MIMINKO

Krásně ušite, hezká latka. Super dárek.

• , zakoupeno v Země dětí

• Krásné peřinky ,které jsem koupila vnučce k vánocům.Mají sytou barvu,vnučka je bude kombinovat s růžovou zavinovačkou a s peřinkama se sovičkama.Všechny výrobky se mi líbí a jsem s nákupem spokojena.
  • , zakoupeno v Země dětí

Krásné provedení,barvičky odpovídají fotografii.

Produkt nemá žádné parametry.

Peřinky do kočárku pro panenky Ovečky

Nově v nabídce peřinky do kočárku pro panenky.

Peřinky do kočárku pro panenku jsou vyrobeny ze 100% bavlny, výplň polyester - vatelín (pevně všitý do peřinky)

Peřinky jsou oboustranné - druhá strana viz detailní foto

Peřinky do kočárku pro panenky - rozměr peřinky 27x40 cm a polštářek 25x20 cm

Peřinky jsou rozměrově vyrobeny do Kočárku Knorrtoys, které najdete také v naší nabídce.

Peřinky do kočárku pro panenku je možné si u nás nechat ušít na zakázku v jakémkoliv rozměru - termín dodání atypického rozměru je 5 - 10 prac dní. V případě zájmu napište rozměr peřinky do poznámky.

Peřinky pro panenku do postýlky

Kočáry pro panenky

• , zakoupeno v BABY-MIMINKO

Krásně ušite, hezká latka. Super dárek.

• , zakoupeno v Země dětí

Krásné provedení,barvičky odpovídají fotografii.

• Moc hezké zpracování,dobrá cena

Moc hezké peřinky do kočárku,bude se vnučce určitě líbit.

• krásné peřinky

• kvalitní a spokojenost

spokojenost

• , zakoupeno v D-Hracky.cz

• moznost vyberu latky
    • mohlo by byt prosteradlo ci podlozka pod panenku

to co jsem ocekavala, nemohla jsem sehnat nic v kamenych obchodech, az posledni den pred vanoci jsem objevila perinky ve stejne cenove relaci, ktere se mi libili vice, byl trojdilny komplet a vice plneny a navic mekci material, ale jinak jsem spokojena

Jsou krásné.