Hasbro MLP My Little Pony CMM Rarity Boutique hrací set B1372

Zvířátko/Figurka: My Little Pony Doporučený věk: od 3 let * Užijte si báječnou My Little Pony zábavu s Rarity Booktique hracím setem! * Tento půvabný set se otevírá jako...
1 179 Kč
Doporučená nabídka 3DToys.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 606 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v 4kids.cz

• levnější než kdekoliv jinde

rychlé dodání,levnější než v jiných obchodech

• Zvířátko/Figurka: My Little Pony
  • Doporučený věk: od 3 let
  • Užijte si báječnou My Little Pony zábavu s Rarity Booktique hracím setem!
  • Tento půvabný set se otevírá jako kniha a vaše Rarity má mnoho možností zábavy ve 3 různých místnostech.
  • Může být v kosmetickém studiu a dívat se do zrcadla, pak můžete obrátit stránku a najednou jste v lázních!
  • Naskenujte kód do své aplikace My Little Pony a pokračujte ve virtuální zábavě!
  • Playset s více než 20 doplňky, lze snadno složit na cesty a nosit za držadlo.

Rozměry výrobku:

• Šířka (cm): 8.00
  • Hloubka (cm): 41.00
  • EAN: 5010994857455
  • Záruční doba: 24 měsíců

Hrací set z řady My Little Pony pro fantastické hraní s vašimi oblíbenými poníky. Vhodné pro děti od 3 let.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v 4kids.cz